top of page

O nás

Danny je rodinná firma, za celým procesem stojí rodiče se dvěma laskavými syny, každý jednotlivý produkt projde pod našima rukama a proto s klidem v duši říkáme, že každý jeden kus je originál vyrobený s láskou.

Jména svých zákazníků si dlouho pamatujeme, za každého z Vás jsme moc vděční a děkujeme, že do nás vkládáte svou důvěru.

Unikátní materiály nejvyšší kvality, precizně odvedená ruční práce, vstřícná komunikace, to vše najdete právě u nás.

Každý jeden z našich produktů jsme testovali s našimi dvěma dětmi a upravovali tak, aby co nejlépe vyhovoval jak miminkům, starším dětem, ale i dospělým.
Dbáme na zachování kvality i designu, proto u našich produktů nenajdete viset nitku, barva nitě bude ladit s látkou a vydrží léta.

Vaše miminko bude trávit v postýlce a peřinkách velkou část svých prvních týdnů, dopřejte mu proto to nejlepší. Minimum umělých materiálů zaručuje, že se Vaše miminko nebude potit a zapařovat, ale bude hýčkáno především 100% lnem či 100% bavlnou.

Svět dětí je plný kouzel a úžasné fantazie, kde může být každá hračka živá bytost, kamarád, mít svůj příběh. 
I my se snažíme při práci koukat na svět dětskýma očima a naše děti nám v tom pomáhají.
Do našich výrobků vkládáme srdce i duši, proto k Vám promlouvají samy za sebe. Každý je tak jedinečný, že máme za to, aby se Vám představily samy..

IMG_3988.jpg

V současné době je doba zhotovení 4 týdny.

bottom of page